LYS’de Başarı İçin 10 Tüyo

Binlerce öğrencinin iyi bir üniversiteye girmek için yarıştığı Lisans Yerleştirme Sınavlan (LYS) 10-11 ve 17-18 Haziran’da yapılacak. Adaylar bu yıl ilk defa açık uçlu sorularla karşılaşacak. Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Özgür Öner, son düzlükte LYS’ye hazırlanan gençlerin işine yarayacak 10 altın tüyo verdi. İşte başarıya giden o yol:
■ Ben bu kadar yapabiliyorum demek [...]

Read Users' Comments (0)

9.10.11. Sınıflar için Ara Değerlendirme Sınavı

9.10.11. sınıf öğrencilerinin genel başarı düzeylerini ölçmek, sınav kaygılarını düşürmek, sınav pratiği oluşturmak amacıyla hazırlanan Ara Sınıflar İçin 2. Değerlendirme Sınavı  yayımlanmıştır.
9. SINIF 2. DEĞERLENDİRME SINAVI
10. SINIF 2. DEĞERLENDİRME SINAVI
11. SINIF 2. DEĞERLENDİRME SINAVI

Read Users' Comments (0)

LYS’ye hazırlanan öğrenciler için “EBA Kamp”

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce yürütülen Eğitimde FATİH Projesi’nin en önemli bileşenlerinden biri olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA), “EBA Kamp” adlı video materyali ile öğrencilere içerik sağlamaya devam ediyor.  EBA Kamp LYS’ye hazırlanan öğrenciler için soru çözümleri içeriyor.
EBA Kamp (LYS - Matematik)
EBA Kamp (LYS - Fizik)
EBA Kamp (LYS - Biyoloji)

Read Users' Comments (0)

2017 PMYO Kılavuzu Ve Ön Başvurusu

2017 Yılı Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Öğrenci Adaylığı Giriş Sınavı Ön başvurusu
2017 PMYO KILAVUZU
ÖN BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

Read Users' Comments (0)

Lise Mezunu 2500 Polis Alınacak

2017 Yılı Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Öğrenci Adaylığı Hakkında Duyuru
Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Yüksekokullarına 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi için 2.250 erkek, 250 bayan olmak üzere toplam 2.500 öğrenci alımı yapılacaktır. Sınavlarda başarılı olarak Polis Meslek Yüksekokullarında eğitim gören ve eğitim sonunda başarılı olan adayların polis memuru olarak atamaları yapılacaktır.  Söz konusu alıma ilişkin giriş koşulları aşağıda [...]

Read Users' Comments (0)